OGŁOSZENIA  PARAFIALNE NA
  XIV NIEDZIELĘ  ZWYKŁĄ
     
05.07.2020

1. Dziękuję serdecznie za modlitwę, którą zanosiliśmy podczas Mszy Św. Odpustowej , ku czci NMP Nieustającej Pomocy. Dziękuję bardzo parafialnej asyście : Wspólnocie „Żywego Różańca”, Wspólnocie SNE za przygotowanie Liturgii Słowa i darów, Orkiestrze, Kołom Gospodyń, Strażakom, Chórowi Parafialnemu, Organiście, Kościelnemu i Liturgicznej Służbie Ołtarza. Z całego serca dziękuję, także wszystkie życzenia i za modlitwę podczas tej Mszy Św. w mojej intencji z racji 30 rocznicy święceń kapłańskich
                                                                                                                                                      
2. Można się jeszcze zaopatrzyć się w Nowennę Najskuteczniejszą do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, która została wydana na  uroczystość odpustową, jako szczególna  pomoc modlitewna w naszych sprawach wymagających interwencji Maryi. Jeżeli ktoś ma życzenie, to może przy okazji złożyć jakąś ofiarę.

3. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w środę po Mszy Św.  Możemy na nią przychodzić z wydanym przez naszą parafię modlitewnikiem , ponieważ tam jest także umieszczona modlitwa rzymska do Matki Bożej, którą wspólnie odmawiamy.

4. W czwartek  od 18:00 do 19:00 - adoracja Najświętszego Sakramentu w ciszy.

5. Dziękuję grupie sprzątającej z Góry Siewierskiej za przygotowanie naszej świątyni na niedzielę i za ofiarowane kwiaty.

6. Dziękuję bardzo firmie PIEKARY.NET - za darmową transmisję światłowodową nabożeństw z naszego kościoła

7. Rozpoczyna się remont elewacji naszego kościoła. Bardzo proszę o ofiary na ten cel.

8. Życzę Wam wszystkim zdrowia i potrzebnych łask
 

 
                                                                                                                                 ks. proboszcz

W związku z ustawą z dnia 10 maja 2018 r o ochronie danych osobowych ( RODO ), w ogłoszeniach parafialnych na stronie internetowej nie będą już zamieszczane zapowiedzi przedślubne oraz nazwiska osób sprzątających naszą świątynię. Wyjątkiem jest zgoda zainteresowanych publikowaniem ich danych. Zaś dotychczasowe dane osobowe, które były zamieszczane, zostały trwale usunięte z bazy danych strony internetowej