OGŁOSZENIA  PARAFIALNE
           NA II  NIEDZIELĘ  ADWENTU
           Niepokalane Poczęcie Najświętszej Maryi Panny
           8.12.2019

1. W  przyszłą III niedzielę adwentu 15 grudnia rozpoczną się w naszej parafii rekolekcje adwentowe,które przeprowadzi niezwykły rekolekcjonista z Indii ks.Jose Maniparambil. Słowo rekolekcyjne będzie głoszone na wszystkich Mszach św. Proszę o zabranie ulotek z programem rekolekcji, zachęcam by przekazać je innym, aby ich poinformować o rekolekcjach. W pierwszy dzień rekolekcji w niedzielę 15 grudnia o 16:00 , będziemy się modlili w intencji naszej parafii wraz ze Szkołą Nowej Ewangelizacji z Katowic. Po Mszy Św. odbędzie się nabożeństwo modlitewne z prośbą o uzdrowienie duchowe i fizyczne z naszych dolegliwości. Ks. Jose Maniparambil będzie się modlił wraz ze wspólnotą nad potrzebującymi pomocy i łaski Bożej. Serdecznie zapraszam. Młodzież przygotowującą się do bierzmowania zapraszam na rekolekcje adwentowe w poniedziałek i wtorek na godz. 18:00 . Spowiedź dla młodzieży będzie w poniedziałek od 17:00-18:00 . Na rekolekcje został zamówiony Buss , którym będzie można podjechać do kościoła w poniedziałek i wtorek na wieczorną Msze Św. W poniedziałek odjazd z Wymysłowa o godz. 17:00 (Leśniczówka i Remiza ), 17:15 Góra Siewierska i następnie Twardowice. We wtorek 17:30 odjazd z Wymysłowa, 17:45 Góra Siewierska i następnie Twardowice. Buss będzie koloru białego z napisem – Rekolekcje. Po Mszy Św. odwiezie wszystkich do poszczególnych miejscowości.

2. Rozpoczął się  Adwent. Zapraszam wszystkie dzieci , a także młodzież przygotowującą się do bierzmowania na Roraty w każdy wtorek i czwartek na godzinę 17:30

3.
Spotkanie SNE we wtorek o 18:30

4. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy  w środę o 17:00.

5.
Dzisiaj na Mszy Św. o 11:30 odbędzie się poświęcenie medalików z Matką Bożą dla dzieci przygotowujących się do pierwszej Komunii Św.

6. Dzisiaj także odbywa się zbiórka do puszki na pomoc kościołowi na wschodzie.

7. Można nabywać wigilijne świece Caritasu, z których dochód przeznaczony jest na pomoc ludziom potrzebującym. Mamy tylko małe świece w cenie 6zł

8. Dziękuję bardzo parafiankom z Siemoni za posprzątanie naszej świątyni na dzisiejszą niedzielę oraz za ofiarę złożoną na potrzeby parafii

9. Życzę Wam wszystkim dobrego tygodnia.

ks. proboszcz

W związku z ustawą z dnia 10 maja 2018 r o ochronie danych osobowych ( RODO ), w ogłoszeniach parafialnych na stronie internetowej nie będą już zamieszczane zapowiedzi przedślubne oraz nazwiska osób sprzątających naszą świątynię. Wyjątkiem jest zgoda zainteresowanych publikowaniem ich danych. Zaś dotychczasowe dane osobowe, które były zamieszczane, zostały trwale usunięte z bazy danych strony internetowej

OGŁOSZENIA  PARAFIALNE
           NA I  NIEDZIELĘ  ADWENTU
           1.12.2019

1. Rozpoczynamy Adwent – czas radosnego oczekiwania na przyjście Pana Jezusa. Zapraszam wszystkie dzieci, a także młodzież przygotowującą się do bierzmowania na Roraty w każdy wtorek i czwartek na godzinę 17:30 .  Dzieci będą mogły losować dzieciątko Jezus, aby się do Niego pomodlić w swoim domu. Dzisiaj po Mszy Św. można nabyć lampion adwentowy w cenie 18 zł.

Czytaj więcej...