OGŁOSZENIA  PARAFIALNE
NA II NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ
16.01.2022

1. Zakończyłem Msze Św. „kolędowe” w Twardowicach, Brzękowicach, Górze Siewierskiej i Siemoni. Dziękuję serdecznie za wspólną modlitwę i za złożone ofiary.  Można się jeszcze zaopatrzyć  w poświęcone kadzidło i kredę,  a także  w wodę święconą.

2. W tym tygodniu do sprzątania Kościoła w dalszym ciągu zapraszam parafian z Siemoni.

3.
Dziękuję za wszystkie ofiary złożone w dzisiejszą  III niedzielę m-ca stycznia, na remonty prowadzone w naszej parafii. Aktualnie także analizowane jest przez artystów  wnętrze naszej świątyni. Potrzebny jest projekt dotyczący malowania wnętrza kościoła i przebudowy prezbiterium, a także znalezienie miejsca na nowy wizerunek NMP Nieustającej Pomocy, aby Matka Boża mogła być należycie czczona jako pośredniczka wszelkich łask.

4.
Dziękuję za koncert  kolęd w wykonaniu śląskiego chóru górniczego „Polonia Harmonia”, pod dyrekcją p.Iwony Melson.

5.
Dziś w Będzinie o godz. 16:00 odbędzie się Koncert Galowy 28. Międzynarodowego Festiwalu Kolęd i Pastorałek im. ks. Kazimierza Szwarlika. Wstęp na wydarzenie, które odbędzie się w hali widowiskowo-sportowej Będzin Arena jest wolny, dostępna będzie także transmisja na stronie internetowej www.mfkip.pl. Organizatorzy zapraszają do kolędowania z uczestnikami Festiwalu z całej Polski.

6.  Życzę Wam wszystkim dobrego tygodnia.

ks. proboszcz

W związku z ustawą z dnia 10 maja 2018 r o ochronie danych osobowych ( RODO ), w ogłoszeniach parafialnych na stronie internetowej nie będą już zamieszczane zapowiedzi przedślubne oraz nazwiska osób sprzątających naszą świątynię. Wyjątkiem jest zgoda zainteresowanych publikowaniem ich danych. Zaś dotychczasowe dane osobowe, które były zamieszczane, zostały trwale usunięte z bazy danych strony internetowej