Msze święte

PONIEDZIAŁEK 11 GRUDZIEŃ
  9:00 Stanisława , Felicję , Romana Czerskich, ks. Stanisława Czerskiego , Jana Nabrdalika

18:00 Tadeusza Bochenka – od syna Rafała z rodziną                                                                                                                                        

WTOREK 12 GRUDZIEŃ
9:00 Stanisławę Nabrdalik – od siostry Ireny Łaszczyca

18:00  Msza Św. o Boże błogosławieństwo dla wszystkich którzy pośpieszyli
            z pomocą dla
małżeństwa Oprychów z Góry Siewierskiej :
            Strażaków biorących udział w akcji
ratunkowej, mieszkańców oś. Czerwony Kamień
             i Góry Siewierskiej, mieszkańców
gminy Psary, którzy nieśli pomoc,
            dla wszystkich dobroczyńców,
           dla Wojtka oraz
pracowników ZGK oraz pracowników gminy Psary

ŚRODA   13 GRUDZIEŃ
17:30 Stanisława Krytowskiego – od Teresy Olchawa z rodz., Doroty i Jana Mańka z rodz.,
                                                                rodzin : Grząsiów, Pierzchałów, Czaplów, Kocotów
                                                                i Romana Gwoździa z rodziną


CZWARTEK 14 GRUDZIEŃ
17:30 Halinę Piątek – od męża Tadeusza
                                                                                                                            

PIĄTEK 15 GRUDZIEŃ
17:30 Włodzimierza Zająca, Stanisława i Zofię Radeckich

SOBOTA 16 GRUDZIEŃ
17:30 Wandę w 1 r.ś. i Alojzego Klupsch – od rodziny


III NIEDZIELA ADWENTU 17   GRUDZIEŃ                                                    
  8:30   Michała Swobodę – od wspólnoty Żywego Różańca

10:00  Dziękczynna w 5 rocz. ślubu Sylwii i Tomasza Chromy i Boże błog. dla córki i rodziców

11:30 Krystynę Kidawa w 4 r.śm.

16:00  W pewnej intencji





PONIEDZIAŁEK 4 GRUDZIEŃ
ŚW.BARBARY
  9:00 W intencji górników (emerytowanych i pracujących) i ich rodzin


WTOREK 5 GRUDZIEŃ
17:30 Stanisława Kozieła – od sąsiadów i rodziny Radeckich


ŚRODA   6 GRUDZIEŃ
17:30 Mikołaja Tajera – z racji urodzin

18.30 w intencji Chóru Parafialnego o Boże błogosławieństwo i wstawiennictwo św. Cecylii


CZWARTEK 7 GRUDZIEŃ
ŚW.AMBROŻEGO
17:30 Emilię Szpak – od siostry Urszuli z synem i rodziną i rodziny Dudków
                                                                                                                         

PIĄTEK 8 GRUDZIEŃ
NIEPOKALANE POCZĘCIE NMP - UROCZYSTOŚĆ
17:30 Mariannę Dróżdż – od prawnuczek : Marty z rodz., Darii z Marcinem i Leny z rodz.
                                                                                                                                                                                                                                                                 

SOBOTA 9 GRUDZIEŃ
15:30 Janinę Wyderka – od córki Oli z mężem Ryszardem, córki Urszuli z mężem Jurkiem , 
                                               wnuczki Kariny z mężem Mariuszem i prawnuczki Oli,
                                               wnuczki
Moniki z mężem Michałem i prawnuków Olka i Arka


II NIEDZIELA ADWENTU 10   GRUDZIEŃ                                                        
  8:30   Stanisławę i Stanisława Drożdżów – od wnuczki Grażyny Sobieszczańskiej z rodz.
10:00 Zenona Kocota – od Zdzisławy Znojek z mężem, Adama Znojka z rodz.
                                              Jarosława
Znojka z synem
11:30 Janinę i Władysława Łaszczyków w 15 r.śm. – od wnuka Artura z rodziną

       Chrzest: Jagoda Gwiżdż

16:00 Cecylię i Józefa Kozieł, Helenę i Antoniego Pasamoników, Henryka Radeckiego