Msze święte

PONIEDZIAŁEK  16 październik
ŚW.JADWIGI ŚLĄSKIEJ
      
7:30     w intencji parafian
 

WTOREK   17 październik
ŚW.IGNACEGO ANTIOCHEŃSKIEGO
       17:30  Stanisławę Szczerba – od córki Zenony z mężem,
                                                                    wnuczka Arkadiusza z córką Natalką

                                                                    i Wiesławy Dudkiewicz

 ŚRODA    18 październik
ŚW.ŁUKASZA EWANGELISTY - ŚWIĘTO
   17:30     †  Danutę Małota – od kuzynki Gwoździowej z Psar z rodziną,
                                                           kuzynki Wiesi z rodz.,
Wiesławy Dziuba i rodzin: Duckich, Kozieł,
                                                           Podziemskich, Białasów,
Kluz i Surowców                     

CZWARTEK    19  październik
 17:30   Stanisławę Nabrdalik – od córki Małgorzaty z rodziną


 PIĄTEK     20 październik
ŚW.JANA KANTEGO
   17:30     Danutę Małota – od Janiny Dziuba, Mitasów, Jolanty Kadłubiec,
                                                         Kubańskich, Gajków,
Kańtochów, Katarzyny Cofała

 SOBOTA   21  październik
BŁ.JAKUBA STRZEMIĘ
  
17:30   
Stefana, Felicję i Janinę Barańskich, Bronisławę Kańtoch


 NIEDZIELA   22  październik
                                     
    8:30    † 
Janinę Kozieł - od Ireny Mańka, Haliny Lenart z rodz. i Danuty Horzela z rodzią

   10:00   † 
Józefa Trefona w 17 r.ś.

  11:30    
Danutę Małota w 1 r.ś. – od córek z rodzinami
                 
              
  16:00    † 
Adriana Barańskiego w 3 r.ś. – od żony i córek





PONIEDZIAŁEK  9 październik
BŁ.WINCENTEGO KADŁUBKA
      
7:30     w intencji parafian
     14:00      Msza Św. pogrzebowa Michała Swobody
 

WTOREK   10 październik
       17:30  Danutę Małota – od Haliny, Henryka Cuber, Elżbiety,
                                                           Piotra Koczy, Kazimiery
i Henryka Hatlapa z Pyrzowic


 ŚRODA    11 październik
   17:30     †  Tadeusza Strzelczyka w r.ś. i zmarłych księży z naszej parafii – od Żywego Różańca
                     

CZWARTEK    12  październik
 17:30   Janinę Kozieł – od Antoniego Mitasa z rodziną i rodziny Dyszy


 PIĄTEK     13 październik
BŁ.HONORATA KOŹMIŃSKIEGO
   17:30     Danutę Małota – od Zenobii i Czesława Cichoniów, Wiesławy Bubel,
                                                        Wandy Machura,
Bożeny i Tadeusza Błachów

 SOBOTA   14  październik
  
14:00         w intencji zaślubionych

   15:00         
Dziękcz. w 50 rocz. ślubu Zenobii i Czesława Cichoniów – od córek Wioletty i Agaty

   16:00         w intencji zaślubionych


 NIEDZIELA   15  październik
                                     
    8:30    † 
Józefa, Ludwika, Józefę Dziubów, Stefanię, Stefana,
                          Czesława Przybyłków i zmarłych 
z rodzin Przybyłków i Białasów

   10:00   † 
Genowefę Michalak – od sąsiadów z ul. Ogrodowej i Kościuszki

  11:30    
Eugeniusza Kotułę w 1 r.ś. – od żony i córki z rodziną
                 
              
  16:00    † 
Mariannę Czapla , Antoninę, Wincentego Nowaków, Józefa i Mariannę Czapla