Msze święte

PONIEDZIAŁEK 18 CZERWIEC
7.30 w intencji parafian
                                                                                                                                      

WTOREK 19 CZERWIEC
17.30    Marcina Kusia – od wujków: Romana, Jacka , Adama Wolnych z rodzinami,
                                            Tadeusza Pawłowskiego z rodz., Krystyny Ferdyn 
                                            

ŚRODA   20 CZERWIEC
17.30    Henryka Kotułę – od Barbary i Jana Kłosowskich



CZWARTEK 21 CZERWIEC
ŚW.ALOJZEGO GONZAGI
17.30 Dziękczynna w 3 rocznicę chrztu św. Róży Cabaj


PIĄTEK 22 CZERWIEC
17.30    Halinę Piątek – od szwagra Czesława z rodziną, szwagierki Bożeny z Kielc i rodziny Moczoniów z Kielc

17.30    Krystynę Sokoła – od brata Henryka z rodz., Drożdżów, bratanicy Małgorzaty z rodz. 
                                                                                                                                                                                                                                                                                                                      


SOBOTA 23 CZERWIEC
15.00 (Wymysłów)    Władysławę Kaczmarczyk – od swatów Gubałów i Olgi Łukawskiej

17.30    Janinę Wyderka – od Rozalii Pitas, Doroty i Włodzimierza Nabrdalików z rodziną z Dobieszowic,
                                                swatowej Stanisławy, Zenobi i Leszka Skrzypców
z Psar,
                                                 Wiesławy Ciemięga z rodziną z Psar , Genowefy Kocot z rodz.
z Ożarowic


NIEDZIELA 24 CZERWIEC
ODPUST PARAFILANY MATKI BOŻEJ NIEUSTAJĄCEJ POMOCY
8.30    Halinę Piątek w 1 r.ś – od męża Tadeusza z rodziną

10.00    Mariolę Makiełę – od męża Bronisława 

11.30  Dziękczynna w 20 rocz. ślubu Joanny i Artura Kosińskich z prośbą o potrzebne łaski
            i Boże błogosławieństwo w dalszym życiu małżeńskim

16.00    Halinę Breszko w 5 r.ś. , Monikę, Mariannę, Stanisława Breszko, Szczepana,
              Otylię,
Władysława Jaworków