PONIEDZIAŁEK   25  STYCZEŃ
ŚWIĘTO NAWRÓCENIA ŚW.PAWŁA APOATOŁA
  8:00  w intencji parafian                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                

WTOREK  26  STYCZEŃ
ŚW.BISKUPÓW TYMOTEUSZA I TYTUSA
17:30  Irenę Kadłubiec – od Koła Gospodyń Wiejskich w Siemoni

                                                                                                             

ŚRODA  27  STYCZEŃ
17:30  Za wstawiennictwem NMP Nieustającej Pomocy o powrót do zdrowia dla braci

CZWARTEK  28  STYCZEŃ
ŚW.TOMASZA Z AKWINU
17:30  Czesława Cichonia – od Apolonii Flak, Andrzeja Flaka z rodziną,
                                                           Wiesławy Kubinek z synami, Pelagii i Jerzego Trzcionka z rodz.,
                                                           Zdzisława Kubinka z rodziną, Marka Kubinka z rodziną

PIĄTEK  29  STYCZEŃ
17:30  Stanisława Gwoździa – od Anny Gwóźdź z rodziną, Krystyny , Jana Barańskich z rodz.,
                                                              Stanisława Zimnego z rodz. z Cynkowa, rodzin: Mazanów, 
                                                              Podlejskich i Stelmachów

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                       

SOBOTA  30  STYCZEŃ
17:30  Helenę Sobieraj – od szwagra Władysława Sobieraja z żoną,
                                                     szwagra Mariana Sobieraja z rodz.,
                                                     Lidii Białas z rodz., Ireneusza Sobieraja z rodz.,
                                                     Mariana i Renaty Marcinkowskich z rodziną  

NIEDZIELA  31  STYCZEŃ
  8:30   Jana, Marię, Stanisława, Józefa, Feliksa, Czesławę, Felicję, Jana Kołczów,
                 Bronisławę Kuś, Wojciecha Boducha, Stanisława, Bronisławę, Stefanię,
                 Adę, Romana Niedbałów

10:00  Zygmunta Kańtocha w 1 r.ś. – od żony Danuty          

11:30   Stanisława Białasa – od siostry Czesławy Flak z rodzinami

16:00  Mirosława, Wandę, Romana Kurczynę, Leokadię, Wacława Rosik, Annę ,
                Franciszka  Klimosz, Jadwigę , Jerzego Ligockich