NIEDZIELA   16  STYCZEŃ
   8:30  Janusza Kowalika – od żony Grażyny

10:00 (Wymysłów Franciszka Łukawskiego w 20 r.ś.                   

11:30  Władysława Trzcionkę -  od Bogdana Ziemby z rodz., Zofii Trzcionka,
                                                                 Doroty Moros z rodz., Józefa Ziemby z rodz.,
                                                                 Czesławy Ficek z córką

16:00  +Marka Baum – od siostry Aliny Ziemba z mężem
_________________________________________________________

PONIEDZIAŁEK  17  STYCZEŃ
ŚW.ANTONIEGO
  8:00  za parafian

WTOREK  18 STYCZEŃ
17:30  Lidię Dróżdż – od rodzin Cieplińskich, Woźniczków, Alfredy Rup z rodziną,
                                               Henryka Kędzior  z żoną, Andrzeja i Grażyny Kędzior z synami                                                                      

ŚRODA   19 STYCZEŃ
ŚW.JÓZEFA SEBASTIANA PELCZARA
17:30  Danielę Wojdas – od Marka Nabrdalika z rodz., Małgorzaty Czapla z rodz.,
                                                     Trzęsimiechów, Karchów i Będkowskich

CZWARTEK  20  STYCZEŃ
17:30  Antoninę Gadziszewską w 10 r.ś., Bożenę, Emilię, Jana Gadziszewskich

                                                                                                                                             

PIĄTEK  21  STYCZEŃ
ŚW.AGNIESZKI
17:00  Tadeusza Kańtocha – od rodziny Morawców z Celin

18:00 (Wymysłów)  Msza Św. kolędowa w intencji Parafian z Wymysłowa
                                     z ul. Kościuszki,Sosnowej, Stawowej i Ogrodowej
                                                                                                                                                     

SOBOTA  22  STYCZEŃ 
17:00  Henryka Klimczyka – od kuzynki Elżbiety Kamińskiej z rodziną

18:00 (Wymysłów)  Msza Św. kolędowa w intencji Parafian
                                     z Wymysłowa z ul. Sienkiewicza, Leśnej, Prusa i Jana Pawła II

NIEDZIELA   23  STYCZEŃ
  8:30  Jolantę Twardokęs w 9 r.ś. – od męża Jerzego i syna Łukasza z rodziną

10:00 (Wymysłów)  Stanisława Gubałę – od Janiny Gubała,  Olgi Łukawskiej,
                                                                                   Krystyny i Mariana Kaczmarczyk z rodziną

11:30  Dziękczynna w 18 rocz. urodz. Wojciecha Żurkowskiego z prośbą o światło Ducha Św.
            potrzebne łaski i opiekę NMP Nieustającej Pomocy

16:00  Dziękczynna w 3 rocz. urodz. Julii z prośbą o Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski