Serdecznie zapraszam do naszej parafialnej świątyni na niedzielną Mszę . Umacniajmy się Eucharystią – Ciałem naszego Pana , wspólną modlitwą i wyznaniem wiary. Spowiadam codziennie przed Mszą Św. , a w niedzielę przed Mszami o 8.30 i 16.00 . Staram się , aby wszystkie Msze Św. były transmitowane internetowo z naszego kościoła, dla tych, którzy nie mogą być obecni. Pamiętajmy jednak , że uczestnictwo we Mszy Św. transmitowanej przez radio , telewizję czy internet , to nie to samo co nasza obecność w świątyni , gdzie przychodzi do nas żywy Jezus w Komunii św. i gdzie z innymi łączymy się w modlitwie we wspólnocie kościoła parafialnego. Bardzo zachęcam do udziału w niedzielnej Eucharystii . W tym tygodniu środą popielcową – rozpoczyna się czas Wielkiego Postu , który jest dla nas ludzi wierzących czasem zbawienia i nawrócenia do Pana. Bądźmy razem także podczas piątkowych nabożeństw Drogi Krzyżowej.

                                                                          Niech dobry Bóg Wam błogosławi !   

                                                                                           Wasz proboszcz – ks. Marek Wyjadłowski