Dla możliwości bezpiecznego udziału parafian w niedzielnej Mszy Św. zostały zainstalowane głośniki na zewnątrz kościoła, poprzez które będzie można czynnie uczestniczyć we Mszy Św. Według nowych wytycznych (strefa czerwona)  w naszym kościele w środku , może przebywać 33 osób. Na zewnątrz (plac kościelny) nie ma ograniczeń. Trzeba natomiast zachować dystans społeczny. Zapraszam do uczestnictwa w niedzielnej Eucharystii, stosując się do instrukcji sanitarnych. Osoby obawiające się bliższego kontaktu, mogą bezpiecznie  brać udział we Mszy Św. przebywając na placu kościelnym. Tam też będą ustawione dodatkowe ławki. Proszę wziąć ze sobą ciepłe okrycia wierzchnie, w zależności od aktualnej pogody.

                                               Życzę zdrowia i Bożego błogosławieństwa

                                                                                                          Ks.proboszcz